Kauba tagastamine
14 päevane tagastamisõigus kõigile varuosad
14 päeva

Teil on14 päevane tagastusõigus oma Osad kataloog

Rohkem

Makse

Järgmised makseviisid on saadaval meie autovaruosad e-poes

 • Ostke varuosad ja makske kasutades krediitkaardid – MasterCard, Visa, American Express
 • Paypal võimaldab kiire ostmise autovaruosad – PayPal
 • Ostke varuosad standard ettemaksu meetodiga – Pangaülekanne
 • Ostke autoosad kohese internetipanga ülekandega – Trustly - Otse maksmine

Rohkem

Kohaletoomine

Pärast tellimuse teostamist meie varuosad poes, saate valida oma kulleri

DHL GLS & UPS toimetavad teie tellimuse varuosad mugavalt teie koju või töökotta
Tasuta kohaletoimetus alates 300 €

Rohkem

Eesti
 • euautoteile.de Saksamaa Deutschland
 • euautoteile.at Austria Österreich
 • euautoteile.ch Šveits Schweiz
 • euautopieces.fr Prantsusmaa France
 • flags_img_alt_it Italia
 • euautorecambios.es Hispaanias España
 • euautoczesci.pl Poola Polska
 • euautopiese.ro Rumeenias România
 • euautoonderdelîn.nl Holland Nederland
 • euantallaktika.gr Kreeka Ελλάδα
 • euautopecas.pt Portugal Portugal
 • euautoonderdelen.be Belgia België
 • euautodily.cz Tšehhi Česká republika
 • eualkatresz.hu Ungari Magyarország
 • eurobildelar.se Rootsi Sverige
 • euavtochasti.bg Bulgaaria България
 • euautodele.dk Taani Danmark
 • euvaraosat.fi Soome Suomi
 • euspares.co.uk Suurbritannia United Kingdom
 • euavtodeli.si Sloveenia Slovenija
 • euroautodiely.sk Slovakkia Slovensko
 • euautodalys.lt Leedu Lietuva
 • euautodalas.lv Läti Latvija
 • euautodeler.co.no Norra Norge
0,00 € #
Registreeru
Logi sisse

Sisestage oma meiliaadress ja parool

Unustasid parooli?

Pole kontot EUautoosad.ee? Registreeru nüüd vähem kui 1,5 minutiga.

0,00 € #
EUautoosad.ee - Hotline und Support.
Üle 1000000 autode varuosad Üle autovaruosad
×
×

Üldtingimused

Tarbija on füüsiline pool, kes teeb tehingu eesmärgil, millest valdavas enamuses ei ole viidanud ühelegi oma ärile või kutsetegevusele.


Järgnevad üldised tingimused kehtivad kõikide ostude sooritamiseks w-poe www.euautoosad.ee kaudu. Vajutades "Osta" nuppu (pakkumisele) rakendatakse järgmiseid müügi, tarnimise, makse- ja Wemax Group GmbH & Co.KG ( "meie") termineid ja neid saab rakendada järgmistele lepingulistele suhetele meie ja kliendi ( "teie ") vahel.

1. Tellimuse täitmine

Selles e-poes esindatud tooteid ei loeta juriidiliselt siduvateks pakkumisteks, need moodustavad tasuta internetipõhise kataloogi.


Vajutades "Osta" nuppu teete tellimuse lisades kauba ostukorvi.


Kinnitus tellimuse saamisest töödeldakse vahetult pärast seda kui tellimus on saadetud ja seda ei saa pidada ostulepingu vastuvõtmise aluseks. Meie firma on teie tellimuse heaks kiitnud pärast seda, kui olete saanud tellimuse kinnituse e-posti teel või kui kõik tellitud esemed kahe või enama päevaga otse teile saadetakse.


Teie tellimused salvestatakse pärast lepingu sõlmimist. Kui te kaotate oma tellimuse dokumendid, palun võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel ja me saadame Teile tellimuse andmete koopia.

2. Tellimuse tühistamine

Tarbijatel (Saksa tsiviilseadustiku § 13) on netist kaupade ostmise korral seaduslik lepingust taganemise õigus alljärgneva korra kohaselt.

Tarbijate lepingust taganemise õigus

Teil on neljateistkümne päeva jooksul õigus ilma põhjust avaldamata sellest lepingust taganeda.

Taganemistähtajaks on neliteist päeva alates päevast, mil teie võtsite või teie poolt nimetatud kolmas isik, kes ei ole ekspedeerija, võttis viimase kauba oma valdusse.
Teie taganemisõiguse kasutamiseks peate te meid (Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlin, Saksamaa, telefaksinumber: +49 30 208 478 250, e-posti aadress: [email protected]) teavitama selgesõnalise avaldusega (nt posti teel saadetud kiri, telefaks või e-post) oma lepingust taganemise otsusest. Te võite selleks kasutada lisatud taganemisvormi näidist, kuid see ei ole ette kirjutatud.

Taganemistähtajast kinnipidamiseks piisab sellest, kui te saadate teate oma taganemisõiguse kasutamisest ära enne taganemistähtaja möödumist.

Lepingust taganemisest tulenevad tagajärjed

Kui te käesolevast lepingust taganete, peame teile tagasi maksma kõik maksed, mis oleme teilt saanud, sealhulgas kohaletoimetamiskulud (erandiks on täiendavad kulud, mis tulenevad sellest, kui te valisite mõne muu saatmise liigi peale meie poolt pakutud, soodsaima standardtarne), põhjendamatu viivituseta ja hiljemalt neljateistkümne päeva jooksul alates päevast, mil meile saabus teade teie käesolevast lepingust taganemise kohta. Selle tagasimakse teostamiseks kasutame me sama maksevahendit, mida te kasutasite esialgse tehingu tegemisel, välja arvatud siis, kui teiega lepiti selgesõnaliselt kokku milleski muus; mitte mingil juhul ei arvestata teile seoses selle tagasimaksega kaasnevaid tasusid.

Kauba kohta, mida saab normaalselt postiga tagasi saata, kehtib järgmine kord:

Me võime tagasimaksest keelduda seni, kuni me ei ole kaupa uuesti tagasi saanud või kui te ei ole esitanud tõendit selle kohta, et te olete kauba tagasi saatnud, olenevalt sellest, milline on varasem ajahetk.

Te peate kaubad põhjendamatu viivituseta ja igal juhul hiljemalt neljateistkümne päeva jooksul alates päevast, mil te meid käesolevast lepingust taganemisest teavitasite, tagasi saatma või üle andma järgmisele aadressile: Autodoc GmbH (Retoure - Lager R) Rhinstraße 132, 12681 Berlin, Saksamaa.

Tähtajast on kinni peetud siis, kui te saadate kaubad enne neljateistkümnepäevase tähtaja möödumist ära. Teil tuleb kanda kaupade vahetu tagasisaatmise kulud.

Kauba kohta, mida ei saa normaalselt postiga tagasi saata (nt varuosad, mida ei saa pakiga saata), kehtib järgmine kord:

Te peate kaupade võimaliku väärtusekaotuse eest vastutama üksnes siis, kui selle väärtusekaotuse põhjuseks on olnud kaupade selline kohtlemine, mis ei vasta sellele, mis oli nende olemuse, omaduste ja toimimise kontrollimiseks vajalik.

– Lepingust taganemise korra lõpp –

Taganemisvormi näidis

(Kui te soovite lepingust taganeda, siis täitke palun see vorm ja saatke meile tagasi.)

- Adressaat: Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlin, Saksamaa, telefaksinumber: +49 30 208 478 250, e-posti aadress: [email protected]
- Käesolevaga taganen/taganeme (*) minu/meie (*) poolt sõlmitud lepingust järgmiste kaupade ostmise (*) / järgmiste teenuste osutamise (*) kohta:
- tellimise kuupäev (*) / kättesaamise kuupäev (*)
- tarbija(te) nimi
- tarbija(te) aadress
- tarbija(te) allkiri (ainult paberkandjal esitatud teate korral)
- Kuupäev
________
(*) Sobimatu tõmmata maha.

Lepingust taganemise õiguse erandid

Lepingust taganemise õiguse osas on olemas seaduslikud erandid (Saksa tsiviilseadustiku § 312g), kusjuures me jätame endale õiguse tugineda teie suhtes järgmisele korrale: lepingust taganemise õigust ei ole selliste kaupade tarnet puudutavate lepingute korral, mis ei ole eelvalmistatud ning mille tootmiseks oli määrav tarbija individuaalne valik või tema poolt määratletud otstarve või mis on üheselt kohandatud vastavalt tarbija isiklikele vajadustele.

Lepingust taganemise õigust ei esine selliste kaupade tarne korral, mis pärast nende tarnimist on nende olemusest tulenevalt lahutamatult segatud teiste kaupadega.  
Peale selle juhime teie tähelepanu sellele, et teil tuleb Saksa tsiviilseadustiku § 357 lg 7 p 1 kohaselt meile asendada see väärtusekaotus, mille põhjuseks oli kaupade selline kohtlemine, mis ei vasta sellele, mis oli nende olemuse, omaduste ja toimimise kontrollimiseks vajalik. Kohtupraktikas on olemas otsused selle kohta, et ka autoosade paigaldamist käsitletakse kui „mittevajalikku“.

3. Transpordi maksumus kaupade ja lähetamine

Transpordi maksumus Eesti piires

Standard saatmiskulu Eestis tellimuse eest kuni 300,00 € on 15,95 €.


Saatmiskulud saartele ja teistesse regioonidesse
Hiiumaa 17,00 €
Saaremaa 17,00 €

Tellimused summas üle 300,00 € kvalifitseeruvad tasuta saatmise alla (välja arvatud saatmine teistesse riikidesse ja konkreetsetele (Kaupade vahetamine) suuremahulistele kaupadele).


Kui klient maksab tellimuse ees kasutades selliseid makseviise nagu PayPal, Krediitkaart, Pangaülekanne, Trustly (Otse maksmine), lisatasu pole.

Transpordi maksumus väljaspool Eestit

Transpordi hinnad järgmistesse riikidesse kehtivad sõltumata tellimuse väärtusest ja seetõttu makstakse neid alati.

15,95 € jaoks Eesti

Suuremahulise kauba kohaletoimetamisele rakenduvad listasud

Suuremahulised kaubad hõlmavad järgmisi kaupu: Aku, katalüsaator, liigend, summuti, sportsummuti, lävis, tiib, kütusepaak, poordis, spoiler, haagis, esimene kaitsekorpus, mootori kate, kapott, mootoriruumi isolatsioon ja amortisaator.


Suuremahuliste kaupade kohaletoimetamist Eestisse ei toimu


Suuremahulised kaupade transport Saksamaa piires:
- Selleste kaupade üleandmisel nagu enne liigendi, katalüsaatori, summuti ja sportsummuti rakendub lisatasu suuremahulise kauba kohaletoimetamise eest 5,00 €;
- Selliste kaupade kättesaamisel nagu aku, tellides lävise, kütusepaagi, küljeliistud, spoileri või amortisaatori talad rakendub lisatasu suuremahulise kauba kohaletoimetamise eest 10,00 €;
- Selliste kaupade kättesaamisel nagu tellides esimese kapoti, haagise, mootorikatte, mootoriruumi isolatsiooni või katalüsaatori rakendub lisatasu eest kogukate kaupade tarne 15,00 €.


Lisatasu suuremahuliste kaupade kohaletoimetamise eest teistes riikides:

Austria: 26,95 €
Belgia: 26,95 €
Holland: 26,95 €
Itaalia: 46,95 €
Luksemburg: 26,95 €
Prantsusmaa: 36,95 €
Rootsi: 46,95 €
Slovakkia: 30,95 €
Šveits: 26,95 €
Taani: 36,95 €
Tšehhi: 20,95 €

Tähelepanu!

Suuremahulised kaubad kohaletoimetamise riikidesse, mida ülalpool nimetatud pole ei toimu. Lisatasud suuremahuliste kaupade kohaletoimetamine eest kehtib iga toote kirje eest, mis on arvele märgitud.


Kõik eespool nimetatud hinnad sisaldavad 20% käibemaksu

Turvaline tellimus

"Turvalise tellimuse" valikuga saate te laiendada tavalist tühistamisõigust. Väikse, 2,99 € suuruse makse eest (ühe tellimuse kohta) pakume me teile võimalust oma tellimus esimese 100 päeva jooksul tasuta tagasi saata ning saada oma raha täies ulatuses tagasi ilma, et te oma otsust põhjendama peaksite. Selle valiku saate te teha tellimisprotsessi lõpuosas ("Kinnita"). Selle võimaluse kasutamiseks peab toode olema oma algses seisukorras, see ei tohi olla kahjustatud ning seda ei tohi olla paigaldatud. Teie tühistamisõigust ei asenda ega riku "turvalise tellimuse" valik. "Turvalise tellimuse" valik kehtib vaid ühe tellimuses sisalduva toote kohta.Kohe, kui oleme väljavahetatava osa teilt kätte saanud, vaatame me selle hoolikalt üle. Kui see vastab eelnevalt nimetatud tingimustele, siis me sõltuvalt teie eelistusest kas tagastame teile toote maksumuse või saadame teile uue osa. Pange tähele: "Turvalise tellimuse" valik ei kehti suurtele toodetele, vanadele autoosadele, tüviosadele ega rehvidele. Lisaks ei kehti "turvalise tellimuse" tingimused teiste tellimuste toodetele, mis on tehtud ilma "turvalise tellimuse" valikut valimata.

4. Maksetingimused

Pangaülekanne (Ettemaks):

Valides selle makseviisi, siis peate vahendid kandma meie pangakontole, mis on nimetatud tellimuse kinnituse e-mailis, mille saate pärast tellimuse teostamist. Sooritades raha ülekannet, kirjutage “makse eesmärgi” lahtrisse tellimuse number, mis oli varem määratletud tellimuse kinnituses, mis saadeti teile e-posti teel. Tellimuse kohaletoimetamine toimub pärast makse jõudmist meie pangakontole. Üldjuhul ei kesta rahaülekande periood üle 3 tööpäeva.

Krediitkaart:

Kui olete valinud makseviisi, mis hõlmab krediitkaardi ja vajutate nupule "Osta", siis saadetakse teid turvalisele lehele, kuhu tuleb sisestada krediitkaardi andmed ja ost kinnitada. Raha peetakse teie krediitkaardilt kinni pärast panga poolset makse kinnitamist.

PayPal:

Kui olete valinud makse PayPaliga ja klikkinud nupule "Osta", suunatakse teid turvalisele lehele, kus peate täpsustama oa Paypal konto kasutajanime ja parooli ning makse kinnitama. Mingit lisatasu edastamise eest ei võeta edastamiseks.

Trustly - Otse maksmine

5. Osalus

Vastavalt kehtivale seadusandlusele on kaup meie vara seni kuni kogu makse on teostatud.

6. Garantii

Kaupade garantiiaeg on 2 aastat alates kauba üleandmisest. Kaubad, mis on kahjustatud loomuliku kulumise ja ebaõige kasutamise või puuduliku / vale hoolduse tagajärjel ei kuulu garantii alla. Garantii ei kehti, kui esinevad defektid ja / või kahjud, mis tulenevad valest ja / või ebaõiget kasutamisest / paigaldusest, tööjuhendite eiramisest, valest ja / või hooletust kasutamisest.


Kaup ei kuulu garantii alla juhul, kui olete sekkunud selle tööse ja / või teostades ise või lubades kellelgi teisel kaupasid remontida ilma meiepoolse loata, mille tulemusena defekt ja / või kahju on suurenenud.


Kindlustuse puhul on teil õigus esitada nõue puuduste kõrvaldamiseks või kaupade tarnimiseks ilma vigadeta (defekti kõrvaldamine). Kui valitud puuduse kõrvaldamise meetod on seotud ebaadekvaatselt kõrgete kuludega on nõue piiratud vastavalt tüübile, mis on säilinud.


Defektivabade kaupade kohaletoimetamine, vahetamine kõrgema kvaliteediga toodete vastu, millel on teatud omadusi on teostav kui see on mõistlik.Edasised õigused, eelkõige müügilepingu lõpetamise või hinnaalanduse õigused on võimalikud vaid siis, kui defekti kõrvaldamise tähtaeg möödub või pärast kahte ebaõnnestunud katset defektide kõrvaldamiseks. Kui tootel on eriline tootja garantii koos meie firma garantiiga on see määratletud toote kirjelduses. Käesolev garantii kehtib ainult vastavale tootele.

7. Vastutuse sätted

Õigusliku vastutuse sätted laienevad meie firma ja kliendi lepingulistele suhetelevastavalt kehtivatele õigusaktidele.

8. Taaskasutuse määrused / aku hävitamiseks

Meie ettevõte on ühendatud ülemaailmsesse ümbertöötluse süsteemi. Teie palvel teavitame teid lähimast avalikust kogumispunktist (jäätmete vastuvõtu ja ümbertöötluse keskused) teie elukohas, kus vastavalt pakendi protseduurile toimub tasuta jäätmete kõrvaldamine.


Akud sisaldavad väärismetalle, mis on keskkonnale kahjulikud, kuid mida on võimalik taaskasutada. Kasutatud akud tuleb hävitada muudest jäätmetest eraldi. Vastavalt kehtivale seadusandlusele on ettevõtted, mis müüvad akusid kohustatud võtma kasutatud akusid tagasi, tarbijad omakorda on kohustatud tooma kasutatud akud vastavasse kogumispunkti.Akud, mis eeldavad nõuetekohast kõrvaldamist on tähistatud spetsiaalse tähisega, mis koosneb mahatõmmatud ratastega prügikastist.


garbage

Sümbolid saasteainete kohta on selle prügikasti pildi all:

- Pb - plii, kui see sisaldab rohkem kui 0,004 protsenti pliid;
- Cd - kaadmiumi, kui see sisaldab rohkem kui 0,002 protsenti kaadmiumi;
- Hg - elavhõbe, kui see sisaldab rohkem kui 0,0005 protsenti elavhõbedat.


Võite saata ostetud patareid nõuetekohaseks kõrvaldamiseks tagasi. Palun saatke ettemakstud pakett, mis on märgitud kui "Akude kõrvaldamine", aadressile Wemax Group GmbH & Co.KG, Französische Straße 12, 10117 Berlin.

Tähelepanu!

Elektritarbeid ja elektroonikat ei tohi visata olmejäätmete hulka. Tarbijad saavad anda oma vana elektriseadmed vastavasse kogumispunkti (jäätmete vastuvõttu ja ümbertöötlus keskustesse).

9. Sisepõlemismootorite õlide ja käigukastiõlide vastuvõtt

Vastavalt üldisele õiguslikule kohustusele võtame jäätmetesse sisepõletamise mootorite ja käigukasti õli, seega tuleb märkida, et meil on õigus võtta kasutatud õlisid, õlifiltreid ja õliseid jäätmed, mis tekivad tänu õli asendamisele, kõikvõimalikes suurustes ja ainult üks kord allpool märgitud juriidilisele aadressile. Maksame ainult jäätmete kõrvaldamise eest, mis tahes transpordi tasu jäätmete kogumiskohta maksab tarbija. Peale selle tuleb teil sooritada päringud ohtlike kaupade veo eritingimuste kohta postiteenuse abil.

Aadress:

Wemax Group GmbH & Co.KG
Französische Straße 12
10117 Berlin


Kaubandus registrikood: HRA 46262 B, kohtu esmane pädevus Berlin - Charlottenburg
Maksu ID number (maksumaksja number): DE281524971


E-posti aadress: [email protected]
Web: www.euautoosad.ee


Telefon: +3726189484

Berliin, november 2016